středa 6. dubna 2016

Planeta a domluvit se s každým

Planeta a domluvit se s každým.

Tak jako zvíře nám planeta neřekne že se ji nelíbí její ničení a trápení ale když si vezmeme že to co vadí nám a ostatním tak s rozumem v kapse je jasné že to vadí i planetě.